وبلاگ

 

 

این که می‌بینید مدتی سایت‌مان می‌گفت به دپارت‌مان بیلینگ/ساپورت و این برنامه‌ها سر بزنید اصلاً بی‌ربط نبود به شما! حالا چه ربطی به شما دارد؟ می‌گویم الان. اصولاً آبرو، پیش اشخاص دوم به بالا است که ریختنی است و گر نه گیرم که شب هنگام، دمدمای خوابیدن، ناغافل بوی نامتعارفی از خودتان ول بدهید زیر پتو. با پتو و شکم خود که رودربایستی ندارید. می‌ماند اخوی شما (مثلا) که سربزنگاه سر و کله‌اش پیدا می‌شود تا یک کوفتی را که یادش رفته، بردارد و برود.

البته لنگ در هوایی سایت حقیر ابدا ناشی از بو و امثال آن نیست. مربوط به پول است. پول که ندهی همین می‌شود. آبرویت را پیش ملت می‌برند که پول نداده این بی‌چاره‌ی مفلوک. اقلا نمی‌کنند یک ای‌میلی یواشکی در کنند که اوهوی! بیا پول وده؛ و به جای آن سیاه نامه‌ی روی سایت، محترمانه می‌نوشتند که مثلا این سایت به دلایلی قابل نمایش نیست فعلا و از این حرف‌ها. حالا همه‌ی عالم و آدم باید بدانند ما پول ندادیم؟ من نمی‌دانم که در این بی‌آبرو کردن ملت چه لذتی نهفته است که از بیل کلینتون گرفته تا همچو منی را دامن‌گیر می‌شود...

مایی که به فیض ایرانی بودن مشمولیم و دست‌مان از هرگونه تجارت برقیه با ممالک راقیه علی الخصوص آمریکای خون مردم بمک، کوتاه، ناچار باید هر بار آویزان این و آن باشیم که دستی بکشند به سر ما و اجازه دهند از کارت‌های اعتباری‌شان استفاده کنیم؛ این بار اشکال از کارت اعتباری مورد استفاده بود...

و اما این اشکال چه بود که این چنین کرد با ما؟ بروید از رئیس‌جمهور محترم بپرسید. گویا پس‌وند لاف‌های اتمیک ایشان، آن بانک قبرسی که نه سر پیاز است و نه ته پیاز، واسط بانک ملی است و سیستم‌های جهانی، خودش را خواسته چس کند حضور اعاظم فرنگ که ما هم بله و این‌ها و فلان کرده وسط معاملات مالی مای بدبخت. این‌ها گفتم تا بدانید که بوی فیض معجزه‌ی هزاره‌ی سوم تا به چه پایه نافذ است که حتی این جزیی‌ترین مسأله از شخصی‌ترین مسایل را مشمول حال خود می‌کند. الحق و الانصاف که بد معجزه‌ای است این بو...

بماند...

همچنان که می‌دانید، ما اصولا دست‌مان زیاد به نوشتن نمی‌رود. اگر این بلا هم نازل نمی‌شد، بعید می‌دانم در این مدت چیز جدیدی می‌گذاشتیم این جا. به هر ترتیب خدا را سپاس می‌گوییم که باز این در گشود و حقیر را به هم‌صحبتی دوستان، فرصتی دوباره بخشید :)

و من الله التوفیق و علیه التکلان...کیانوش لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۹ - دوشنبه

D:

خـدا این آمریکای جـهان‌خـوار رو از ما ایرانی‌ها نـگیره که حـداقل فــــریــــــــادهامون رو می‌تونیم سرش بزنیم ؛)


ری‌را URL | لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۹ - شنبه

...چرا خب پول مردمو نمی‌دی آخه؟! P: کار خوبی نیس! زشته! آدم رییس باشه، بوی نفت توی سفره‌ش باشه اون وقت حق ملتو بکشه بالا؟؟؟ مگه نمی‌دونی گوش می‌پیچونن؟؟؟ قراره اسم بدا رو اعلام کنن؟؟؟ مواظب خودت باش! نکن این کارارو!!!... اینه!

لیشام: شما كه پشت‌تون گرم به نيشابور دات اورگ است، حق هم دارين به ريش نداشته‌ي ما بخنيدن D: بااااشه، بااااشه، دااااارم برات، آبـــــــــــجي D:


پريسا لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۵ - شنبه

سلاااااااام<:

لیشام: سلاااااااام :>


MEMOL Email | لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۴ - شنبه

..

سلام
خوش‌حالم از اينكه دوباره مي‌بينيمتون

لیشام: سلام، ممنون :)


فرزام URL | لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷ - شنبه

اي بابا دامنه‌ي افاضات صادره از اين‌ها هم بالاتر است. مثلاً توجه بفرماييد كه اين روزها اگر كسي اُملت يا حتي نيمرو نوش جان كند مي‌شود به جرم مرفه بي‌درد بودن دستگيرش كرد و قانون از كجا آورده‌اي را در جا برايش اجرا كرد!... حالا سايت و وبلاگ و اين چيزا كه آخر شكم سيري و سوسول بازيه عزيزم!!! (قصد توهين ندارما!!! خودمم پام گيره واسه همين راحت عرض كردم)
اما تا باشد از اين بلاياي زود رفع شونده كه باعث نوشتاري چنين زيبا و بيانيه‌اي چنين غرّا شود... در ضمن در خصوص آبرو و اين چيزها مشكلي نيست. حداقل در نظر ما جمع دوستان جنابعالي...! مي‌فهمي كه چي مي‌گم؟!!

لیشام: شما سرورين فرزام جان! ما نفهميم، كي بايد بفهمه ؛)


بهار لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۳ - ۹:۲۷ - شنبه

سلام, حضور مجدد شما در این وادی مبارک. خوش‌حالم که باز هم می‌تونم خواننده نوشته‌هاتون باشم. پیروز باشید.

لیشام: سلام بهار عزيز، لطف دارين، ممنون...


خدایار لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۷ - جمعه

خواستم کلمات را بپیچانم خودم گند زدم!

لیشام: نمي‌گفتي هم تابلو بود قضيه P:


خدایار لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۶ - جمعه

مبارک است رفع توفیق، خداوند توفیق دهد


شيث URL | لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۰ - جمعه

كارت هم ديگر صادر نمي‌كنند براي ما ايراني‌هاي داخل!!! پست يكي مانده به آخر بنده هم در اين خصوص بود. خدا عاقبت هم را خير كند. شاد باشي


رضا URL | لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۸ - جمعه

salam

salam lisham jan,
koli delemoon barat tang shodeh bood

لیشام: سلام رضا جان، ممنون از لطفت، دو هفته‌ي پيش آزاد شادمان ايران بود و يه مهموني گرفته بود كه دور هم باشيم، ذكر خير تو هم بود اون جا P:


هما Email | URL | لینک دایم | ۸۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۵ - جمعه

اوووووووووووووووووووووووووووه! ببین دامنه خراب کاری رو! تو رو هم گرفت!نام
ایمیل
وبسایت/وبلاگ http://
عنوان پیام
متن پیام
کد تصویر را وارد کنید

Google+ By Lisham Shahbazian