انتخاب صفحه

آقای سونی

۱۶ تیر ۱۳۸۳ | دسته‌بندی‌نشده | بدون دیدگاه

از وقتی نوشته استاد گرانقدر نوید غفارزادگان را در وبلاگ معظمشان خواندم، یک عدد کک به تنبانمان افتاد که از اصطلاح “آقای . . .” استفاده کنیم و مطلبی بنویسیم بلکه روحمان سرشار از شادی و وجودمان خالی از رخوت ننوشتن شود:

یکم آنکه ـ توی دنیا یک آقا بیشتر نداریم، آن هم آقای سونی می‌باشد.

دوم آنکه ـ آقای سونی حرف حالیش می‌باشد ولی بقیه مثل نوکیا، زیمنس و علی الخصوص سامسونگ حرف حالیشان نمی‌باشد.

سوم آنکه ـ آقای سونی آنقدر خوب است که حتی در سایت معظم اورکات هم یک گروه با عنوان “دارندگان آقای سونی” تشکیل یافته، در حالی که باقی موجودات مثل نوکیا، زیمنس و علی الخصوص سامسونگ دارای چنین گروه‌هایی نمی‌باشد یا اگر هم می‌باشد، به درد اجداد محترمشان می‌خورد.

چارم آنکه ـ گیرم که بر حسب اشتباه بقیه هم داخل آدم جماعت حساب شده و آقا باشند؛ در نظر داشته باشید که به قول استاد غفارزادگان، “آقا بودن” صرفا بسته به قراردادها و شرایط فیزیکی نمی‌باشد بلکه ملزومات خاصی را می‌طلبد که بقیه مثل نوکیا، زیمنس و علی الخصوص سامسونگ شایسته آن نمی‌باشند.

پنجم آنکه ـ اگر فکر می‌کنید که بنده تا به حال با هیچ کدام از سایر موجودات مثل نوکیا، زیمنس و علی الخصوص سامسونگ ارتباط نداشته‌ام، سخت در اشتباه هستید. ارتباط داشته‌ام و دریافته‌ام که در این بین فقط آقای سونی آقا می‌باشد و بقیه فاقد ارزش برای صحبت کردن می‌باشند.

ششم آنکه ـ نه تنها من بلکه بهمنی‌ترین آقایان هم به همین ترتیب نظر بند پنجم را مورد تأیید و تأکید قرار داده می‌باشند.

هفتم آنکه ـ بنده هیچ پورسانتی بابت عرایضم از آقای سونی دریافت نکرده می‌باشم.

هشتم آنکه ـ اگر چشم شیطان کور، گوش شیطان کر، خواستید با یکی از موجودات فوق الذکر مثل نوکیا، زیمنس و علی الخصوص سامسونگ ارتباط برقرار کنید، مجبور به تجدید نظر در روابط دوستانه‌ام با شما می‌باشم.

نهم آنکه ـ آدمی جایز الخطاست و باب توبه هم باز. سایر موجودات را دور بیندازید و با آقای سونی بیعت نمایید، امید آنکه بخشوده شوید. ان شاء الله.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *