انتخاب صفحه

خلیج فارس

۹ آذر ۱۳۸۳ | دسته‌بندی‌نشده | ۳ دیدگاه

از آنجا که مدت‌هاست بنده هیچ احساسی نسبت به هیچ‌چیزی ندارم و چون حس ناسیونالیستی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به اینکه بنده مدتی است که در بروزآوری مطالب این صفحه کوتاهی کرده‌ام و همچنین در این مدت به کلیه امور دنیوی و اخروی پشت پا زده، به امر خطیر بنایی مشغول بوده‌ام لذا به عرض می‌رسانم که لطف فرموده اولا مرقومه زیر را امضا فرمایید:

http://www.petitiononline.com/persian/petition.html

ثانیاً به سایت معظم گوگل رفته تایپ فرمایید arabian gulf سپس دگمه I’m feeling lucky را فشار مبسوطی دهید! هیچ اشتباهی رخ نداده، با صبر و حوصله مطالعه فرمایید.

ثالثاً می‌توانید در همین سایت گوگل جستجو فرمایید عبارت الخلیج العربی را و لینک دوم را باز کنید. با همان ترتیب مطالعه شود.

۳ دیدگاه

 1. سارا

  لیشام گوگولی، با سلام اولین‌باری است که اومدم تو سایت شما زیاد آشنا نیستم ولی خوب روی هم رفته بد نبود راستی اگه می‌شه در قسمت موزیک یه تنوعی ایجاد کنید. ممنون

  پاسخ
 2. کیانوش

  لیشام گوگولی، این سایت شما مثل خودت باادب است. چه مؤدبانه تشکر کرد از میل من… (,

  پاسخ
 3. کیانوش

  لیشام گوگولی، baske dige dar moshaa”ere sherkat nakardi, dokhtaram az yaad bordet LOL, haalaa ke darbaareh khalij neveshti (ounham baa ta”khir) pas ye link ham bede lotfan be in aadres http://tahavol.free.fr/Before-After.htm didani ast. shaad baashi

  پاسخ

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *